Дуално образовање

dualno-baner

Школска слава Свети Сава

Школска слава Свети Сава сваке године је 27.јануара.Традиционално се, пригодним свечаностима, обележава у свим школама на територији Републике Србије.
Овај датум, када школа празнује своју славу, утврђен је као радни дан, без одржавања наставе у календарима образовно-васпитног рада.
Имајући у виду актуелну епидемиолошку ситуацију, ове године је Савиндан у нашој школи обележен без организовања приредбе, поштујући све прописане мере безбедности ученика, родитеља и запослених.
У прилогу следе радови наших ученика, посвећени обележавању школске славе.