Од тањира до сувенира

У оквиру пројектне наставе,учитељица Светлана Тадић је са ученицима другог разреда реализовала мини пројекат под називом "Од тањира до сувенира". Пројекат је рађен три недеље. Ученици су озбиљно схватили задатак и успесно га реализовали. На картонским тацнама,први час су цртали,шарали,по слободном избору,а наредна два часа уз помоћ различитих материјала,макароне,шљокице,разни украси,правили на тацнама рамове за слику. Након тога,украшеним тањирићима, "сувенирима" направљн је пано који се налази у њиховој учионици.