Дуално образовање

dualno-baner

Ускршња радионица

У четвртак, 29.04.2021.године, у комбинованом одељењу 1. и 3. разреда, реализован је тематски дан под називом У сусрет Ускрсу.
Анализа песме Ускршње јутро, учење композиције, решавање занимљивих задатака, дан шарања јаја, предавање у виду Power Point презентације, игра скривање јаја, и мноштво занимљивих чињеница о обичајима који се везују за Ускрс, биле су активности у којима су ученици учествовали и кроз које су се током пет часова упознавали са обичајима везаним за овај велики празник.
Активности су реализовали: учитељица Дивна Трифуновић, наставница енглеског језика Славица Самарџић и вероучитељ Јовица Радовић.